500 581 100 [email protected]

O nas

Marka BETONEX powstała ponad 20 lat temu. Przez ten czas udało nam się zyskać miano lidera produkcji szamb betonowych i innych rodzajów zbiorników wykonanych z tego materiału. Nasz zespół dokładał szczególnych starań, aby udoskonalać produkty, które Państwu oferujemy. Umożliwiło nam to dostarczanie Państwu najlepszych zbiorników betonowych, czego potwierdzeniem jest dla nas duże zainteresowanie z Państwa strony, jak i pozytywne recenzje specjalistów z branży.

Przy produkcji zbiorników betonowych firmy BETONEX wykorzystujemy wysokiej klasy beton minimum B20-B40, który jest doskonałą bazą dla dalszej pracy z tworzonej przez nas wyrobem. Wszystkie nasze produkty posiadają unikalne i jedyne w swoim rodzaju rozwiązania, które gwarantują ich szczelność, wysoką odporność na czynniki zewnętrzne, a także długi, gwarantowany czas eksploatacji.

Zbiorniki betonowe BETONEX wyróżniają się ponadprzeciętną szczelnością, dzięki zastosowaniu innowacyjnych powłok ochronnych. Chronią one przed przeciekaniem zawartości szamb, co czyni je ekologicznymi i higienicznymi. Inne rodzaje naszych zbiorników betonowych zabezpieczone są przed pochłanianiem wilgoci i płynów do wewnątrz, co sprawia, że bezpieczne jest przechowywanie w nich żywności (piwnice ogrodowe) i urządzeń wrażliwych na działanie czynników zewnętrznych (komory wodomierzowe).

Doskonalimy nie tylko nasz wyroby, ale także jakość i sposób obsługi naszego klienta. Cenimy dobry kontakt z Państwem, dlatego mogą Państwo na nas liczyć na każdym etapie procesu sprzedażowego. Nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać właściwy zbiornik, przetransportują na wybrane przez Państwa miejsce, a następnie również dokonają jego montażu.

Nasze starania rokrocznie doceniają setki zadowolonych klientów. Wybierają oni i powracają do BETONEXu, gdyż cenią wysoką jakość połączoną z atrakcyjną ceną, fachową obsługę klienta, terminową realizację zlecenia, a także atrakcyjne zniżki – które przewidujemy dla stałych klientów.

Napisz do nas!

Nasza oferta

Szamba betonowe produkowane przez firmę BETONEX wykonane są z wysokiej jakości betonu klasy B20-B40. Zbiorniki są dodatkowo chronione przed działaniem niekorzystnych warunków zewnętrznych. Posiadają unikalną powłokę ochronno-izolacyjną, która zabezpiecza je przed przeciekaniem a także pełną niezbędną dokumentację i liczne certyfikaty i atesty. W naszej ofercie znajdują się również: szamba jedno i wielokomorowe, kanały samochodowe, piwnice ogrodowe, studnie wodomierzowe.

Kontakt

BETONEX Wielogóra ul. Stawna 2 26-660 Jedlińsk

500 581 100

[email protected]