500 581 100 [email protected]
Dzierżoniów herb

Szamba betonowe Dzierżoniów

Dostarczamy wysokiej jakości szamba betonowe do klientów zamieszkujących Dzierżoniów. Jesteśmy na rynku producentów bezodpływowych zbiorników już od wielu lat. Nasze produkty cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem. Z tego też względu w zasięgu naszych działań są również inne okoliczne miasta jak Bielawa, Piława Górna, Niemcza, Pieszyce.

Jeśli zbiornik ma być trwały i bezawaryjnie służyć przez wiele lat, to powinien zostać zakupiony właśnie u nas! W gminach Dzierżoniów, Łagiewniki, Niemcza, Pieszyce, szamba naszej produkcji również są montowane. Do każdego szamba dokładamy również certyfikat, który jest pomocny w otrzymaniu dotacji na zakup zbiornika.

Do każdego zamówienia podchodzimy z ogromną starannością, ponieważ zależy nam na zadowoleniu klientów. Przywieziemy i zajmiemy się montażem szamba. Klient ma więc pewność, że wszystko zostanie przeprowadzone w należyty sposób. Nasza firma stawia na jakość! Zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń do nas, a nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.