500 581 100 [email protected]
Góra herb

Szamba betonowe Góra

Coraz większej części społeczeństwa zależy na ochronie naszego środowiska naturalnego. Zwiększone kontrole posesji, na których terenie zlokalizowane są bezodpływowe zbiorniki na szambo również mają wpływ na rosnące zainteresowanie certyfikowanymi szambami. Tego typu pojemniki znajdują się właśnie w naszej ofercie i chcemy nim zainteresować mieszkańców miasta Góra, Wąsosz, a także okolicznych gmin Jemielno, Niechlów, oraz wspomnianych Wąsosz i Góra.

Znajdujące się w naszej ofercie szambo betonowe jest produktem certyfikowanym, które przechodzi rygorystyczne próby szczelności. Mamy dzięki temu pewność, że będzie ono służyć przez długie lata w sposób całkowicie bezawaryjny.

Jeśli Tobie również zależy na środowisku i jego ochronie, planujesz zakup zbiornika na szambo, to zachęcamy do rozważenia naszej oferty. Zadzwoń do nas i sprawdź co możemy Ci zaoferować. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, pomogą w doborze odpowiedniego zbiornika i zorganizują jego transport oraz montaż! Docieramy do nawet najtrudniej dostępnych miejsc w gminach Wąsosz, Góra, Niechlów i Jemielno!