500 581 100 [email protected]
Jawor herb

Szamba betonowe Jawor

Jesteśmy firmą zajmującą się od wielu już lat produkcją i sprzedażą zbiorników na szambo. Nasze produkty cechują się ogromną trwałością, w przeciwieństwie do zbiorników konkurencyjnych firm. U nas nie oszczędza się na surowcach, z których szamba betonowe są wykonywane.

Kupując szambo powinniśmy się kierować przede wszystkim trwałością obiektu, a także tym, aby posiadał stosowny certyfikat świadczący o tym, że może zostać dopuszczony do użytku. Coraz częstsze kontrole prywatnych posesji sprawiają, że taki dokument jest naprawdę bardzo ważny i nie warto decydować się na zbiorniki niewiadomego pochodzenia. Kupując u nas macie Państwo pewność, że szambo spełnia wszelkie stawiane przed tego typu obiektami wymagania.

Gdzie działamy? Przede wszystkim terenem naszych działań są miasta Jawor i Bolków. Nasze zbiorniki dostarczamy również do innych miejscowości leżących w powiecie jaworskim. W gminach Bolków, Męcinka, Wądroże Wielkie, Paszowice oraz Mściwojów również funkcjonują sprzedawane przez nas betonowe zbiorniki na szambo.

Oferujemy kompleksową usługę. Zamawiają Państwo zbiornik o wybranej pojemności i nie muszą przejmować się niczym innym. Zajmiemy się transportem, a także montażem pojemnika na nieczystości w wyznaczonym miejscu. Nasi pracownicy chętnie pomogą w wyborze szamba, dobiorą jego pojemność do zapotrzebowania gospodarstwa domowego. Zachęcamy do kontaktu i obiecujemy fachową i szybką realizację zamówienia!