500 581 100 [email protected]
Kamienna Góra herb

Szamba betonowe Kamienna Góra

Sprzedajemy zbiorniki na szambo od wielu już lat. Chcemy naszymi produktami zainteresować mieszkańców takich miast jak Kamienna Góra i Lubawka. Nie zamykamy się jednak tylko i wyłącznie na klientów z tych lokalizacji. Jeśli mieszkasz na terenie gmin Lubawka, Marciszów, Kamienna Góra to również możesz stać się właścicielem wysokiej jakości bezodpływowego szamba betonowego!

Nasze produkty jesteśmy w stanie w sposób idealny dopasować do każdego gospodarstwa domowego. W przeciwieństwie do konkurencji zależy nam na zadowoleniu klientów dlatego do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. W swojej ofercie posiadamy szamba o pojemnościach zaczynających się na 2 000 litrów, a kończąc na 12 000 litrów. Jeśli nie wiesz jakie szambo betonowe jest idealne do twojego domu, to zadzwoń do nas! Nasi pracownicy chętnie pomogą w wyborze i złożą możliwie najatrakcyjniejszą ofertę.

Każdy zbiornik na szambo jest w procesie produkcji dokładnie sprawdzany i testowany pod względem szczelności. Korzystamy tylko i wyłącznie z najwyższej jakości surowców dzięki czemu nasze produkty służą bezawaryjnie przez wiele lat, na co dajemy gwarancję!