500 581 100 [email protected]
kłodzko herb

Szamba betonowe Kłodzko

Twoim miejscem zamieszkania jest Kłodzko? Planujesz zakup szamba wykonanego z betonu? Jeśli tak, to powinieneś skorzystać z oferty naszej firmy! Produkujemy zbiorniki na nieczystości pochodzące z gospodarstw domowych. Nasze produkty cechują się wysoką jakością wykonania, oraz trwałością. Szamba wykonane przez nas zachowują szczelność na długie lata.

Oprócz Kłodzka nasza oferta skierowana jest również do mieszkańców innych miejscowości znajdujących się w pobliżu. Dotychczas montowaliśmy nasze zbiorniki u klientów zamieszkujących między innymi takie miejscowości jak Duszniki-Zdrój, Kudowa Zdrój, Nowa Ruda, Polanica-Zdrój, Lądek-Zdrój, Bystrzyca Kłodzka, Radków, Międzylesie, Szczytna, Stronie Śląskie, a także wiele wsi leżących w okolicy.

Każde szambo betonowe jest przed montażem szczegółowo sprawdzane pod względem szczelności i prawidłowego wykonania. Do każdego zakupu dokładamy certyfikat, który jest potwierdzeniem tego, że zbiornik spełnia wszelkie wymagania stawiane przed tego typu obiektami.

Zadzwoń do nas i skorzystaj z naszej pomocy w doborze odpowiedniej wielkości pojemnika. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i podejmiemy się jak najszybszej realizacji zamówienia. Nie musisz martwić się transportem, ani montażem zakupionego szamba. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie!