500 581 100 [email protected]
Legnica herb

Szamba betonowe Legnica

Zajmujemy się już od wielu lat sprzedażą betonowych zbiorników na szambo. W przeciwieństwie do naszej konkurencji produkcja szamb prowadzona jest również w naszej firmie, dzięki czemu mamy wpływ na jakość i trwałość oferowanych przez nas produktów. Dodatkową naszą zaletą jest fakt, że oferujemy duży wybór pojemności bezodpływowych zbiorników na nieczystości. Nasze szamba mogą mieć pojemność od 2 000 litrów do 12 000 litrów. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby połączyć ze sobą kilka takich obiektów.

Każdy wyprodukowany przez nas zbiornik przechodzi szereg rygorystycznych testów. Możemy więc ręczyć za to, że będą one przez wiele lat w całkowicie bezawaryjny sposób służyć w gospodarstwach domowych. Do wszystkich szamb dodajemy certyfikat, który jest dokumentem potwierdzającym naszą jakość. Certyfikaty przydatne są również podczas kontroli zbiornika na szambo. Zdarzają się one coraz częściej, szczególnie w mniejszych miejscowościach, więc warto taki dokument posiadać.

Naszą ofertą chcemy zainteresować przede wszystkim mieszkańców takich miast jak Legnica, Chojnów, Prochowice. Jeśli mieszkają Państwo w mniejszej miejscowości zlokalizowanej na terenie gmin Ruja, Miłkowice, Prochowice, Chojnów, Legnickie Pole, Kunice lub Krotoszyce, to również zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową usługę od wyprodukowania zbiornika na szambo, po jego transport i montaż. Po Państwa stronie pozostaje jedynie konieczność przygotowania odpowiedniej wielkości wykopu. Wszystkim innym zajmiemy się sami.