500 581 100 [email protected]
Lubin herb

Szamba betonowe Lubin

Nasza firma od wielu lat zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości zbiorników na szambo do mieszkańców miast Lubin, Ścinawa, a także do pozostałych miejscowości leżących w gminach Rudna, Lubin, Ścinawa.

Zbiorniki wykonujemy z wysokiej jakości betonu, dzięki czemu są one trwałe i bezawaryjnie służą przez lata. Każde szambo przechodzi szereg testów zanim zostanie dopuszczone do montażu u klienta. Wraz z produktem dostarczamy certyfikat, który potwierdza, że obiekt jest zgodny ze wszelkimi wymogami.

W większości gospodarstw domowych montuje się betonowe zbiorniki na szambo o pojemności 7 000 – 8000 litrów. Jeśli jednak potrzebują Państwo zakupić większy, bądź mniejszy zbiornik, to nic nie stoi na przeszkodzie. Nasza oferta jest naprawdę spora i każdy znajdzie coś dla siebie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego, bądź do odwiedzenia siedziby naszej firmy. Pracownicy bardzo chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą dobrać szambo odpowiednie do zapotrzebowania gospodarstwa domowego. Ogromna liczba zadowolonych klientów jest potwierdzeniem naszych kompetencji!