500 581 100 [email protected]
Milicz herb

Szamba betonowe Milicz

Od jakiegoś już czasu w bardzo wielu miastach w naszym kraju prowadzone są kontrole zbiorników na szambo. Tego typu działania rozszerzane są stopniowo na znacznie większe terytorium. Nawet mieszkając w niewielkiej gminie należy liczyć się z tym, że i u nas będzie miała miejsce kontrola bezodpływowego zbiornika.

Jeśli zamieszkujesz Milicz, bądź pobliskie gminy jak Mieszków, Krośnice, czy jedną ze wsi z gminy Milicz, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Od wielu lat produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe. Zbiorniki są w stu procentach szczelne, co potwierdzamy certyfikatem dopuszczającym obiekt do użytku w gospodarstwach domowych. Certyfikat jest też zabezpieczeniem podczas niezapowiedzianej kontroli szczelności szamba.

Kupując u nas masz komfort jakiego konkurencja Ci nie zagwarantuje. W gminach Milicz, Mieszków, Krośnice dowóz organizujemy na własną rękę. Dodatkową zaletą jest przeprowadzany przez nas montaż zbiornika, jedyne co musi zrobić kupujący, to przygotować przed naszym przyjazdem wykop o odpowiedniej głębokości. Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy i dobierzemy odpowiednie do Twoich potrzeb szambo betonowe.