500 581 100 [email protected]
Oława herb

Szamba betonowe Oława

Większość gospodarstw domowych nadal korzysta z szamba. Jest ono potrzebne do tego, aby gdzieś magazynować ścieki, które powstają w naszych domach. Jeśli Twoim miejscem zamieszkania jest Oława, bądź mieszkasz w okolicy, to nasza oferta jest właśnie skierowana do Ciebie!

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą produkowanych przez nas zbiorników na szambo. Jesteśmy sprawdzoną firmą, z której usług skorzystały tysiące klientów. Znajdujące się w naszej ofercie szamba betonowe są objęte gwarancją szczelności. Każdy zbiornik posiada certyfikat, który potwierdza, że obiekt został dopuszczony do użytku.

Naszym zasięgiem objęte są małe i większe miejscowości w takich gminach jak Jelcz-Laskowice, Oława, Domaniów. Do każdego miejsca dowozimy zbiorniki własnym transportem. Także montaż jest przeprowadzany przez naszą firmę, dzięki temu możemy klientom zagwarantować, że szambo betonowe będzie bezawaryjnie służyć przez długie lata.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej na temat bezodpływowych zbiorników na szambo. Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i pomożemy w doborze pojemnika odpowiedniego do danego gospodarstwa domowego.