500 581 100 [email protected]
Olesnica herb

Szamba betonowe Oleśnica

Jeśli Twoim miejscem zamieszkania jest Oleśnica, bądź okoliczne miasta jak Międzybórz, Bierutów, Twardogóra bądź Syców, to jak najbardziej zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Naszą specjalnością są trwałe betonowe zbiorniki na szambo.

Od wielu lat z powodzeniem funkcjonujemy na rynku producentów bezodpływowych szamb. W naszym społeczeństwie od dłuższego już czasu rośnie świadomość jeśli chodzi o zagrożenie ekologiczne, ochronę środowiska. Z tego też powodu pragniemy mieszkańcom wspomnianych miejscowości zaoferować wysokiej jakości zbiorniki. Szambo betonowe dowieziemy również do większych i mniejszych wsi mieszczących się w gminach takich jak Bierutów, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda, Międzybórz, Oleśnica, Syców, Twardogóra.

Nasi specjaliści nie tylko pomogą w doborze szamba ale również zorganizują jego transport oraz montaż. Klienci nie muszą martwić się kompletnie niczym oprócz przygotowania wykopu pod zbiornik. Zadzwoń i przekonaj się co możemy Ci zaoferować. Gwarantujemy, że nasza oferta będzie najatrakcyjniejszą ofertą na rynku!