500 581 100 [email protected]
Środa Śląska herb

Szamba betonowe Środa Śląska

Od wielu lat zajmujemy się produkcją betonowych zbiorników na szambo. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców miasta Środa Śląska, a także do okolicznych gmin. W zasięgu naszych działań znajdują się gminy Kostomłoty, Malczyce, Miękinia, Udanin, a także Środa Śląska.

Naszym priorytetem jest ochrona środowiska. W tym celu w naszej ofercie znajdują się w pełni szczelne, wykonane z wysokiej jakości betonu zbiorniki na szambo. Przed sprzedażą każdy nasz produkt przechodzi rygorystyczne testy szczelności, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować ich wieloletnią bezawaryjność.

Możemy pochwalić się dużym wyborem zbiorników na nieczystości. Najmniejsze z nich mają 2 000 litrów pojemności. Te największe mogą pomieścić nawet 12 000 litrów nieczystości, co pozwala na znaczne wydłużenie czasu pomiędzy opróżnianiem i wywozem zawartości szamba.

Nie zwlekaj, wymień swój stary zbiornik na certyfikowany produkt. Dotrzemy nawet w najtrudniejsze zakątki gmin Środa Śląska, Kostomłoty, Malczyce, Miękinia i Udanin. Nie obawiaj się o niezapowiedzianą kontrolę swojego szamba i zacznij dbać o środowisko naturalne zaczynając od własnego podwórka! Zadzwoń i zamów szambo betonowe właśnie u nas! Zrealizujemy zamówienia tak szybko jak tylko jest to możliwe.