500 581 100 [email protected]
Strzelin herb

Szamba betonowe Strzelin

Szczelny i trwały zbiornik na szambo jest dziś obowiązkiem w przypadku większości gospodarstw domowych. Nasza oferta jest skierowana do każdego, komu zależy na ekologii, ochronie środowiska. Zbiorniki, które produkujemy z najwyższej klasy surowców spełniają wszystkie wymogi stawiane przed takimi obiektami! Jest to szczególnie ważne jeśli klientom zależy na pozyskaniu dotacji z Funduszu Ochrony Środowiska.

Naszą ofertą chcemy zainteresować mieszkańców miejscowości Strzelin, którzy chcieliby zakupić szambo betonowe. Zależy nam również na klientach z innych okolicznych wsi i miasteczek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży szamb. Nasze produkty montowane są nie tylko w Strzelinie. Zbiorniki cieszą się ogromnym powodzeniem w gminach Wiązów, Strzelin, Kondratowice, Przeworno, Borów.

Klienci chwalą sobie szybką realizację zlecenia, a także to, że to właśnie my zajmujemy się transportem i montażem bezodpływowego pojemnika. Dodatkowo warto wiedzieć, że każde szambo przed jego montażem przechodzi rygorystyczne testy pod kątem szczelności. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy klientom produkt wysokiej jakości. Zadzwoń do nas i sprawdź naszą ofertę. Razem dobierzemy zbiornik spełniający wymagania Twojego gospodarstwa domowego.