500 581 100 [email protected]
Swidnica herb

Szamba betonowe Świdnica

Sprzedajemy trwałe zbiorniki na szambo, którymi chcemy zainteresować przede wszystkim mieszkańców takich miast jak Świdnica, Świebodzice, Strzegom, Żarów, Jaworzyna Śląska. To właśnie tutaj mamy masę klientów, którzy kupili bezodpływowy zbiornik i są w pełni usatysfakcjonowani jakością produktu, a także sposobem zorganizowania jego transportu i montażu.

W dzisiejszych czasach coraz częściej przeprowadzane są kontrole tego typu obiektów dlatego certyfikowane szambo betonowe wydaje się być najlepszym wyborem. U nas mają Państwo szansę zakupić produkt najwyższej jakości, ponieważ wykorzystujemy do jego produkcji tylko i wyłącznie najlepsze dostępne na rynku surowce.

Mieszkańcy okolicznych gmin także mogą liczyć na możliwość zakupu szamba właśnie u nas. W zasięgu naszych działań znajdują się gminy Dobromierz, Jaworzyna Śląska, Marcinowice, Strzegom, Żarów, Świdnica. Stawiamy na ekologię, dlatego ciągle poszerzamy swoją ofertę oraz docieramy do nowych miejsc, nawet tych najmniejszych miejscowości. Nie wszędzie jest możliwość zamontowania dużego szamba o pojemności 10 000, czy 12 000 litrów. Z tego też względu w swojej ofercie posiadamy zbiorniki zaczynające się już od pojemności 2 000 litrów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Nie zwlekaj, zadzwoń do nas i sprawdź naszą ofertę. Wybierz pojemność zbiornika i przygotuj wykop, w którym ma zostać umieszczony, nie musisz natomiast martwić się jego transportem oraz montażem. Tym zajmiemy się sami!