500 581 100 [email protected]
Trzebnica herb

Szamba betonowe Trzebnica

Trzebnica, Oborniki Śląskie, Prusice oraz Żmigród to miasta, do których mieszkańców przede wszystkim kierujemy naszą ofertę bezodpływowych zbiorników na szambo. Nasza firma produkuje szamba betonowe od wielu już lat i cieszy się naprawdę dobrą opinią na rynku producentów tego typu obiektów.

Społeczeństwo coraz bardziej stawia na ekologię. Jesteśmy na każdym kroku uświadamiani jak ważna jest ochrona środowiska. Z tego też powodu coraz częściej świadomie decydujemy się na wymianę i montaż certyfikowanego szamba. W wielu miejscowościach prowadzone są wyrywkowe kontrole tego typu zbiorników. Warto dlatego rozważyć zakup nowego pojemnika na nieczystości tym bardziej, że nasza firma posiada szeroką gamę szamb o przeróżnych pojemnościach.

Zadzwoń do nas i zamów swoje szambo betonowe. Dowieziemy je do Ciebie i przeprowadzimy montaż we wskazanym i przygotowanym wcześniej miejscu. Działamy również na całej powierzchni gmin Trzebnica, Wisznia Mała, Zawonia, Żmigród, Prusice, oraz Oborniki Śląskie. Jeśli mieszkasz w okolicy nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i zamień swój stary zbiornik na w pełni certyfikowane i szczelne szambo betonowe.