500 581 100 [email protected]
Wałbrzych herb

Szamba betonowe Wałbrzych

Zajmujemy się produkcją zbiorników na szambo. Wałbrzych jest miastem, na terenie którego nasza firma prowadzi sprzedaż swoich produktów. Nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do terytorium tej jednej miejscowości. Szamba dostarczamy również do miast i gmin takich jak Jedlina-Zdrój, Głuszyca, Boguszów-Gorce, Szczawno-Zdrój, Mieroszów, Walim, Czarny Bór, Stare Bogaczowice, oraz do wsi znajdujących się w pobliżu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Przede wszystkim ze względu na ogromne doświadczenie jakim możemy się pochwalić. Działamy w tej branży od wielu lat, a produkty przez nas oferowane są naprawdę najwyższej jakości. Ciągle rosnąca liczba zadowolonych klientów jak najbardziej o tym świadczy. Nasze szamba betonowe są przed sprzedażą dokładnie sprawdzane pod względem szczelności i wytrzymałości. Dzięki temu przez lata spełniają swoją rolę bez najmniejszej awarii.

Jeśli rozważasz zakup zbiornika na szambo, to zachęcamy do skontaktowania się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, aby decyzja o wyborze pojemnika na nieczystości była w pełni przemyślana.