500 581 100 [email protected]
Wołów herb

Szamba betonowe Wołów

Nasza firma produkuje bezodpływowe zbiorniki na nieczystości pochodzące z gospodarstw domowych. Jeśli interesuje Cię szambo betonowe, to świetnie trafiłeś. W swojej ofercie posiadamy pojemniki o pojemności zaczynającej się na 2 000 litrów, a kończących na 12 000 litrów. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby połączyć kilka zbiorników w jedno szambo, jeśli oczywiście pojawi się taka potrzeba.

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców takich miast jak Wołów, Brzeg Dolny. To właśnie w tych miejscowościach najczęściej przeprowadzamy montaż betonowych zbiorników na szambo. Jeśli jednak nie mieszkasz we wspomnianych miastach ale na terenie gmin Wołów, Wińsko, Brzeg Dolny, to również zachęcamy do zapoznania się z naszą listą produktów. Chętnie zaopatrzymy w trwały zbiornik na szambo również mieszkańców okolicznych miejscowości. Nie musisz martwić się transportem, ponieważ dokonując zakupu u nas, w cenie masz także dostawę i montaż szamba.

Czemu warto wybrać akurat nas? Otóż jako nieliczni na rynku posiadamy tak szeroką ofertę zbiorników. U nas każdy znajdzie pojemność odpowiednią do swoich potrzeb. Każdy produkt dokładnie sprawdzamy przed jego dostarczeniem do klienta. Próby szczelności dają gwarancję, że szambo będzie bezawaryjnie służyć przez wiele lat. Tylko u nas dostaniesz certyfikowany zbiornik w świetnej cenie!