500 581 100 [email protected]
wrocław herb

Szamba betonowe Wrocław i okolice

Zamieszkujesz Wrocław lub jego okolice? Jeśli jesteś z tego miasta i myślisz o kupnie zbiornika na szambo, to świetnie trafiłeś! Naszą specjalnością są trwałe i szczelne szamba betonowe, które dostarczamy naszym klientom pod sam dom, oraz wykonujemy ich montaż.

Wrocław jest miastem, na którego terenie pracujemy od wielu lat. Oprócz tego znają nas również w miejscowościach leżących w pobliżu Wrocławia, gdzie również dostarczaliśmy i montowaliśmy nasze produkty. Nasze szamba znajdziecie w takich miejscowościach jak Kąty Wrocławskie, Sobótka, Siechnice, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Możemy pochwalić się setkami zadowolonych klientów.

Jeśli chcesz zakupić zbiornik na szambo i mieszkasz w jednej z wymienionych miejscowości bądź w ich pobliżu, zadzwoń do nas! Postaramy się pomóc w doborze pojemnika, przywieziemy go do Ciebie i umieścimy w przygotowanym wcześniej wykopie. Zdecyduj się na zakup u nas, a w zamian otrzymasz całkowicie bezawaryjne i trwałe szambo, które będzie Ci służyć przez długie lata!