500 581 100 [email protected]
Ząbkowice Śląskie herb

Szamba betonowe Ząbkowice Śląskie

Naszą specjalnością są betonowe zbiorniki na szambo. Wykonujemy je z najwyższej jakości betonu czego potwierdzeniem są setki zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na zakup szamba właśnie u nas.

Swoją ofertą chcemy zainteresować mieszkańców Ząbkowic Śląskich ale również wielu innych miejscowości znajdujących się w okolicy takich jak Złoty Stok, Ziębice, czy Bardo. Zasięgiem naszych działań obejmujemy również gminę Ciepłowody, Kamieniec Ząbkowicki, Stoszowice, oraz pozostałe wsie i miasteczka znajdujące się na terenie powiatu Ząbkowickiego.

Możemy pochwalić się szeroką ofertą szamb betonowych. Klienci mogą wybrać pojemność zbiornika według własnego uznania. Każdy zakup potwierdzony jest rachunkiem i certyfikatem, na którym zależy przede wszystkim tym osobom, które starają się o dotację, bądź potrzebują takiej dokumentacji do odbioru budowy przez nadzór budowlany. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji. W przeciwieństwie do konkurencyjnych firm, nasi pracownicy nie boją się pytań i chętnie na nie odpowiadają. Sprawdź nas, gwarantujemy szczelność naszego zbiornika na szambo, a także krótki czas realizacji zamówienia. Nie martw się transportem i montażem szamba, wszystkim zajmiemy się za ciebie!