500 581 100 [email protected]

Województwo kujawsko-pomorskie

Szukając zbiornika na szambo nie możesz pominąć naszej firmy. Mamy sporą ofertę betonowych szamb, a także innych produktów takich jak kanały samochodowe, zbiorniki na wodę, studnie wodomierzowe czy piwnice ogrodowe. Pracujemy na najwyższej jakości betonie dlatego gwarantujemy, że nasze produkty będą bezawaryjnie służyć przez długie lata.

Realizujemy zlecenia na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Mieszkańcy takich miast jak Włocławek, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Mogilno, Aleksandrów Kujawski, Grudziądz mogli skorzystać z naszych usług. Docieramy z naszymi betonowymi szambami do wielu innych, znacznie mniejszych miejscowości, które leżą w takich powiatach jak Świecki, Tucholski, Sępoleński, Bydgoski, Nakielski, Chełmiński, Grudziądzki, Wąbrzeski, Brodnicki, Golubsko-Dobrzyński, Rypiński, Lipnowski, Toruński, Inowrocławski, Żniński, Mogileński, Aleksandrowski, Radziejowski, Włocławski.

Nie zostawiamy naszych klientów samych z montażem zbiornika. Przywożąc szambo betonowe na miejsce montażu, po naszej stronie leży jego przeprowadzenie. Zadaniem klienta jest tylko wskazanie miejsca, w którym bezodpływowy zbiornik ma zostać umieszczony. Decydując się na zakup u nas, w cenie zakupu klienci otrzymują pełna usługę, co jest sporą zaletą!

Zależy nam na zadowoleniu klientów dlatego jesteśmy dostępni pod telefonem. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej na temat oferowanych przez nas zbiorników. Wspólnie wybierzemy takie szambo, które będzie odpowiadało wymaganiom domowników. Gwarantujemy miłą i fachową obsługę!