500 581 100 [email protected]
Bełchatów herb

Szamba betonowe Bełchatów

Dbałość o środowisko naturalne wymusza stosowanie rozwiązań sprzyjających jego ochronie i z taką myślą konstruujemy nasze betonowe szamba. Wykonujemy je z najlepszych z dostępnych materiałów na rynku, przed montażem dokładnie sprawdzamy szczelność, a ich jakość została doceniona przez organy nadzoru wydaniem certyfikatu zgodności z wymogami odnośnie do środowiska naturalnego.

Mieszkańcy powiatu bełchatowskiego, czyli miast Bełchatów i Zelów oraz gmin Drużbice, kleszczów, Kluki, Rusiec i Szczerców są już w pewnej liczbie zaznajomieni z naszymi konstrukcjami i korzystają nie tylko z betonowych zbiorników na szambo, ale także z kanałów samochodowych, a produkujemy i montujemy również piwnice do ogrodu.

Nasze wyroby, także zbiorniki ppoż, czy studnie wodomierzowe nie są wykonywane w jednych, ale w wielu rozmiarach. Przykładowo nasz sztandarowy produkt, czyli betonowe zbiorniki na szambo jest wytwarzany w pojemnościach od 2 tys. litrów dla szamb małych, aż po 12 tys. litrów dla szamb dużych. Dodatkowo, w razie takiej konieczności, np. dla potrzeb niewielkiego zakładu przemysłowego, czy budownictwa komunalnego nasze szamba można połączyć szeregowo, podnosząc pojemność zbiornika do 24 tys. litrów.

Kontakt z naszą firmą zapewnia szybki czas realizacji każdego zamówienia, przy czym nasze produkty dowozimy na miejsce ich montażu własnym transportem. To my również odpowiadamy, a co zawiera cena szamba albo innego produktu, za jego montaż. Produkujemy również bezpieczne, betonowe albo żeliwne włazy do szamb.