500 581 100 [email protected]
Herb Brzezin

Szamba betonowe Brzeziny

Wytwarzane z najlepszych materiałów na rynku nasze wyroby betonowe cieszą się niesłabnącą popularnością na całym obszarze działalności naszej firmy, czyli w całej Polsce. Dotyczy to również miasta Brzeziny oraz gmin Dmosin, Jeżów i Rogów, a więc mieszkańców powiatu brzezińskiego, gdzie nasza firma dostarcza już od jakiegoś czasu zamówione betonowe konstrukcje.

Oprócz szamb betonowych z certyfikatem, wytwarzanych w pojemnościach od dwóch do dwunastu tysięcy litrów oraz włazów do szamb charakteryzujących się wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz szczelności, można u nas zamówić także inne produkty. Coraz popularniejsze stają się piwnice ogrodowe o kubaturze do 13 metrów sześciennych, czy kanały samochodowe o grubości ścianek do 12 centymetrów. Zarówno szamb betonowych cena, jak i innych konstrukcji zawiera w sobie transport oraz montaż we wskazanym przez klienta miejscu. Do niego jedynie należy przygotowanie pod daną konstrukcję wykopu.

Oprócz szamb zgodnych z wymogami środowiskowymi, czy piwnic do ogrodu można u nas zamówić również zbiorniki przeciwpożarowe, czy studnie wodomierzowe, a nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do podmiotów prywatnych. Do współpracy z nami zapraszamy również firmy, a także gospodarkę komunalną, zapewniając przy tym ekspresowe terminy realizacji zamówień.