500 581 100 [email protected]
Koluszki herb

Szamba betonowe Koluszki

Konstrukcje betonowe, które mogą być dowożone na miejsca przeznaczenia bez skomplikowanych i uciążliwych prac z udziałem betoniarek cieszą się coraz większym powodzeniem w naszym kraju. Mowa tu m.in. o szambach betonowych, czy kanałach samochodowych, do których zainstalowania wystarczy przygotować odpowiedni wykop i które już funkcjonują np. w powiecie łódzkim wschodnim województwa łódzkiego.

Zarówno mieszkańcy miast Koluszki, Rzgów, czy Tuszyn oraz gmin Andrespol, Brójce i Łódź-Nowosolna skorzystali już z oferty naszej firmy, a wymienione kanały samochodowe, czy zbiorniki na szambo nie są jedynymi naszymi produktami. Zapewniamy również żeliwne albo betonowe włazy do szamba, a także czujniki poziomu szamb, a oprócz tych, także inne konstrukcje betonowe, wszystkie wykonywane z najlepszych materiałów na rynku i pod ścisłym nadzorem technologicznym.

Można u nas zamówić studnie wodomierzowe, zbiorniki przeciwpożarowe oraz coraz modniejsze na posesjach piwnice ogrodowe, o kubaturze nawet 13 metrów sześciennych. Przy czym nie wykonujemy naszych konstrukcji w jednym rozmiarze, ale w wielu, co umożliwia dopasowanie danego produktu do indywidualnych wymagań każdego klienta.

Po kontakcie i złożeniu zamówienia informujemy klienta jakich rozmiarów wykop powinien przygotować pod konstrukcję, a następnie dowozimy, np. szambo na miejsce, montujemy zbiornik i wystawimy na niego fakturę oraz wystawiamy certyfikat zgodności z wymogami sanitarnymi.