500 581 100 [email protected]
Kutno herb

Szamba betonowe Kutno

Boom budowlany, a szczególnie w aspekcie jednorodzinnego budownictwa mieszkaniowego powoduje włączanie coraz większych obszarów w plany zagospodarowania przestrzennego. Niestety rzadko za tym nadąża doprowadzanie mediów, a więc m.in. wodociągów, z kanalizacją jest natomiast jeszcze gorzej. Wiele obszarów podmiejskich nie jest jeszcze podłączonych do odpływu nieczystości i stąd konieczność stosowania bezodpływowych zbiorników na szambo, których produkcją zajmuje się nasza firma.

Powiat kutnowski, czyli miasta Kutno, Krośniewice i Żychlin oraz gminy Bedlno, Dąbrowice, Krzyżanów, Łanięta, Nowe Ostrowy, Oporów i Strzelce są również objęte obszarem naszej działalności, przy czym nie sprzedajemy byle jakich szamb, ale szamba z certyfikatem zgodności z wymogami środowiskowymi. Nasze szamba w rozmiarach od 2 000 do 12 000 litrów produkujemy z najlepszego betonu, a nadzór nad procesem produkcji oraz podczas montażu zapewnia ich wysoką szczelność. Oprócz tego certyfikat szamba upoważnia nie tylko do okazania go nadzorowi budowlanemu czy kontrolom sanitarnym, ale również do starania się o zwrot kosztów inwestycji z funduszy środowiskowych. Nie jest to przy tym jedyny nasz produkt.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, gdzie można uzyskać informacje na temat takich produktów jak studnie wodomierzowezbiorniki przeciwpożarowe, kanały samochodowe, czy piwnice do ogrodu o kubaturze do 13 metrów sześciennych i zamówić ich dowóz oraz montaż na miejsce wskazane przez klienta. Realizujemy błyskawicznie każdy projekt.