500 581 100 [email protected]
Łask herb

Szamba betonowe Łask

Powiat łaski województwa łódzkiego jest jednym z wielu regionów w Polsce, dokąd wyroby naszej firmy już trafiły i gdzie bez zarzutów funkcjonują. Mieszkańcy miasta Łask oraz gmin Buczek, Sędziejowice, Widawa i Wodzierady korzystają m.in. z takich konstrukcji, jak ogrodowe piwnice, czy kanały samochodowe oraz w miejscach nieskanalizowanych z bezodpływowych zbiorników na szambo.

Te ostatnie są naszym produktem sztandarowym, a przy tym wykonywanym z dbałością o ekologię, co potwierdzone zostało certyfikatem zgodności odnośnie do wymogów wobec ochrony środowiska naturalnego. Zarówno szamba małe, o pojemnościach od dwóch tysięcy litrów, poprzez średnie do dużych zbiorników bezodpływowych o pojemnościach rzędu 10-12 tysięcy litrów są wyposażone w szczelne włazy na szambo oraz mają możliwość zamontowania czujnika poziomu szamba. Taki zbiornik bez trudu przejdzie każdą kontrolę sanitarną lub budowlaną, a przy tym faktura wraz z certyfikatem umożliwiają starania o dofinansowanie z funduszy środowiskowych.

Wytwarzamy jednak nie tylko konstrukcje na użytek prywatny, ale również dla przedsiębiorców. Kanały samochodowe, studnie wodomierzowe, czy wreszcie zbiorniki ppoż również znajdują się w naszej ofercie, a łączy je jedynie podobny sposób realizacji zamówienia. Ekspresowy, z dowiezieniem na miejsce oraz fachowym montażem. Wystarczy się z nami skontaktować.