500 581 100 [email protected]
Herb Łodzi

Szamba betonowe Łódź

Miasto wojewódzkie Łódź funkcjonujące jednocześnie administracyjnie na prawach powiatu, jest już w większości skanalizowane, ale to nie oznacza, że taką infrastrukturę posiadają wszystkie miejscowości w jego okolicy, jak np. Kopanka, Grabina, Wiączyń Dolny, Antoniew, Okołowice, czy Gorzew. Jednakże nawet w miejscach, gdzie szamba betonowe nie są potrzebne, nasza firma znajduje nabywców na inne konstrukcje betonowe, wykonywane z najlepszych składników na beton z dostępnych na rynku.

Oferujemy na prywatne posesje piwnice ogrodowe o kubaturze do 13 metrów sześciennych, czy kanały samochodowe, a które mogą być również z powodzeniem zastosowane w profesjonalnych warsztatach samochodowych. Ponadto zaopatrujemy szamba w nowoczesne i szczelne włazy do szamb, zarówno betonowe, jak i żeliwne oraz czujniki poziomu szamba, dzięki którym we właściwym momencie można zamówić do opróżnienia szamba wóz asenizacyjny.

Naszą ofertę uzupełniają studnie wodomierzowe oraz zbiorniki ppoż, a wszystkie nasze produkty dostarczamy na miejsce montażu własnym transportem. My także montujemy każdą z naszych konstrukcji betonowych, wystawiając na nią fakturę, a w wypadku szamb, również certyfikat jego szczelności, zgodny z wymogami sanitarnymi.