500 581 100 [email protected]
Herb Łowicza

Szamba betonowe Łowicz

Ochrona środowiska naturalnego jest czymś istotnym, a jej brak może odbijać się nie tylko na zubożeniu tego środowiska, ale również na zdrowiu ludzi. Wody gruntowe, służące bezpośrednio albo pośrednio do celów konsumpcyjnych nie mogą być zatruwane, a tak się dzieje, gdy na posesjach budowane są szamba niezgodnie z obowiązującymi przepisami. Nasza firma produkuje szczelne zbiorniki na szambo z betonu, a więc zgodne z wymogami sanitarnymi, a co więcej, nasze produkty są sygnowane odpowiednim certyfikatem.

Mieszkańcy zarówno miasta Łowicz, jak i gmin Bielawy, Chąśno, Domaniewice, Kiernoza, Kocierzew Południowy, Łyszkowice, Nieborów oraz Zduny z powiatu łowickiego województwa łódzkiego korzystają już z naszych wyrobów, tj. szamb małych o pojemności od 2000 litrów, a także szamb dużych o pojemnościach 10-12 tysięcy litrów oraz z włazów żeliwnych lub betonowych z naszej firmy, ale nie tylko z tego.

W naszej ofercie znajdują się jeszcze piwnice ogrodowe, studnie wodomierzowe, kanały samochodowe oraz zbiorniki przeciwpożarowe, a wszystko wykonane z najlepszej jakości materiałów z dostępnych na rynku. Wystarczy kontakt, złożenie zamówienia i przygotowanie miejsca na wybraną konstrukcję, np. wykopu pod szambo, a nasza firma przywiezie zamówienie na miejsce i dokonana fachowego montażu. Obie te operacje są wliczone w cenę każdego naszego produktu.