500 581 100 [email protected]
Herb Opoczna

Szamba betonowe Opoczno

Przy nowo powstających budynkach mieszkalnych niezbędne jest również umożliwienie mieszkańcom takich domów korzystanie z wody, wraz z koniecznością odprowadzenia nieczystości. Ze względu na fakt, iż nie wszędzie istnieją łącza kanalizacyjne, do których można podłączyć każdy nowy dom, nasza firma zajmuje się budową oraz montażem na takich posesjach zbiornika na szambo cena którego jest niewielka.

Są to konstrukcje o zróżnicowanej pojemności od 2000 do nawet 12 000 litrów, a przy tym opatrzone certyfikatem umożliwiającym nawet zwrot kosztów inwestycji oraz pozwalającym komfortowo przechodzić kontrole sanitarne lub budowlane. Mieszkańcy powiatu opoczyńskiego, czyli  miast Opoczno i Drzewica oraz gmin Białaczów, Mniszków, Paradyż, Poświętne, Sławno oraz Żarnów korzystają już ze zbiorników wyprodukowanych przez naszą firmę, a przy tym nie tylko z naszego sztandarowego produktu, ale również i innych konstrukcji.

Swoją ofertę wzbogacamy o piwnice do ogrodu i kanały samochodowe, ale także zbiorniki przeciwpożarowe, czy studnie wodomierzowe, a dostarczamy również do odbiorców włazy do szamb czy czujniki poziomu szamba. Zarówno produkcja, jak i transport są wliczone w cenę zamówienia i dotyczy to również montażu konstrukcji pod wskazanym przez klienta adresem. Gwarantujemy szybki czas realizacji każdego zamówienia.