500 581 100 [email protected]

Szamba betonowe Pabianice

Miasta Pabianice i Konstantynów Łódzki oraz centra gminne Dłutów, Dobroń, Ksawerów i Lutomiersk z powiatu pabianickiego województwa łódzkiego są jednymi z wielu miejsc w Polsce, dokąd docierają już wyroby naszej firmy. Produktem głównym są betonowe zbiorniki na szambo, zarówno jedno, jak i dwukomorowe i o zróżnicowanych pojemnościach. Wielkość zamawianego zbiornika zależy od zapotrzebowania klienta i może wahać się w granicach od 2000 do 12 000 litrów, a jedyne co ich łączy to dbałość o wykonanie.

Zbiorniki na szambo z naszej firmy są wyjątkowo szczelne, co potwierdzone zostaje certyfikatem zgodności z przepisami sanitarnymi. Dzięki takiemu dokumentowi ułatwiony staje się odbiór budynku do zamieszkania przez nadzór budowlany, a także niestraszne są kontrole służb sanitarnych. oprócz tego produkujemy również żeliwne oraz betonowe włazy do szamb, a także czujniki poziomu szamba.

Nasza oferta na tym się nie kończy. Dla usługowych warsztatów samochodowych,a także warsztatów prywatnych produkujemy kanały samochodowe o grubości ścianek do 12 cm, a na prywatne posesje piwnice ogrodowe, których kubatura może wynosić nawet 13 metrów sześciennych. Naszą ofertę uzupełniają jeszcze studnie wodomierzowe oraz wyjątkowo ważne przy coraz częściej zdarzających się okresach suszy zbiorniki przeciwpożarowe.

Realizujemy zamówienia ekspresowo, a ponadto sami dbamy o transport oraz montaż zamówionego elementu. Obie te operacje są wliczone w cenę produktu.