500 581 100 [email protected]
Pajęczno herb

Szamba betonowe Pajęczno

Jednym z wielu powiatów na terenie całego kraju, do którego dotarły nasze konstrukcje betonowe, jest powiat pajęczański województwa łódzkiego. Mieszkańcy miast Pajęczno i Działoszyn, a także gmin Kiełczygłów, Nowa Brzeźnica, Rząśnia, Siemkowice, Strzelce Wielkie oraz Sulmierzyce korzystają już z naszych rozwiązań, chwaląc sobie podjętą z naszą firmą współpracę.

Głównym produktem naszej firmy są szamba betonowe bezodpływowe, wytwarzane zgodnie z normami środowiskowymi i opatrzone potwierdzającym ten fakt certyfikatami, a także włazy do szamb  oraz czujniki poziomu szamba. Nie jest to przy tym jedyny produkt jaki oferujemy, gdyż dla naszych klientów wytwarzamy z najlepszej klasy betonu również piwnice ogrodowe, czy kanały samochodowe, a ponadto studnie wodomierzowe oraz niezbędne w sytuacjach wzmagającej się suszy zbiorniki ppoż.

Naszą firmę wyróżnia precyzja wykonania konstrukcji oraz szybki czas realizacji każdego zamówienia. Kontakt z nami zapewnia fachowe doradztwo w kwestii odpowiedniego doboru szamba, czy innej konstrukcji, pomoc w określeniu przygotowania odpowiedniego wykopu, a następnie szybką realizację zamówienia.

Nasi klienci nie muszą martwić się o transport konstrukcji na miejsce ani o jej montaż, ponieważ tym zajmują się nasi fachowcy. Ponadto zapewniamy pomoc poprodukcyjną i dajemy aż 60-miesięczną gwarancję na nasze wyroby.