500 581 100 [email protected]
Piotrków Trybunalski herb

Szamba betonowe Piotrków Trybunalski

Większe miasta w Polsce, także w województwie łódzkim są w dużej mierze skanalizowane i do takich należy niewątpliwie Piotrków Trybunalski, miasto na prawach powiatu. Jednakże rozwijające się szybko przedmieścia, a także takie okoliczne miejscowości, jak Bujny, Kargał Las, Poniatów, Uszczyn czy Zalesice ciągle jeszcze wyrażają zapotrzebowanie na nasz sztandarowy wyrób, czyli zbiornik betonowy na nieczystości.

Nie jest to zwykła konstrukcja, ale produkowany z największą starannością z najlepszego betonu zbiornik na szambo posiadający certyfikat zgodności z normami środowiskowymi. To zaś pozwala nie tylko na swobodne stawienie czoła nadzorowi budowlanemu, czy kontrolom sanitarnym, ale również umożliwia starania o zwrot kosztów inwestycji z funduszy środowiskowych. Ponadto dostarczamy również włazy do szamb, zarówno betonowe, jak i żeliwne oraz czujniki poziomu szamba, znacznie ułatwiające określenie odpowiedniego czasu dla zamówienia odbioru nieczystości przez wóz asenizacyjny.

Szamba betonowe nie są przy tym jedynym naszym produktem, gdyż z równą starannością wytwarzamy również piwnice ogrodowe o kubaturze do 13 metrów sześciennych, studnie wodomierzowe, czy zbiorniki przeciwpożarowe, a także przydatne do warsztatów indywidualnych, jak i profesjonalnych usługowych warsztatów samochodowych kanały samochodowe o grubości ścianek do 12 centymetrów.

Realizację każdego zamówienia przeprowadzamy w najszybszym możliwym tempie, dostarczamy konstrukcje na miejsce i samodzielnie montujemy je w miejscu przeznaczenia. Wystawiamy faktury i dajemy na swoje produkty gwarancje.