500 581 100 [email protected]
Herb Poddębic

Szamba betonowe Poddębice

Produkowane i montowane przez naszą firmę na miejscu przeznaczenia wyroby betonowe cieszą się coraz większą popularnością na terenie całego kraju, a nie dzieje się tak bez przyczyny. Każda nasza produkcja, np. kanał samochodowy jest budowana ze zbrojonego betonu, dowożona na miejsce i montowana zgodnie ze sztuką inżynierii budowlanej.

Z naszej szerokiej oferty korzystają już również mieszkańcy powiatu poddębickiego województwa łódzkiego, czyli miast Poddębice oraz Uniejów, a także gmin Dalików, Pęczniew, Wartkowice oraz Zadzim i chwalą sobie współpracę z naszą firmą. Oprócz kanałów samochodowych produkujemy solidne zbiorniki przeciwpożarowe, piwnice ogrodowe do 13 metrów sześciennych kubatury, studnie wodomierzowe, a przede wszystkim zbiorniki na nieczystości o różnorakiej pojemności.

Można u nas zamówić szamba o rozmiarach od dwóch do dwunastu tysięcy litrów, a także włazy do szamb do wyboru pomiędzy włazami żeliwnymi albo włazami betonowymi oraz czujniki poziomu szamba – umożliwiają one sprawdzanie poziomu wypełnienia zbiornika bez konieczności otwierania włazu. Każde szambo jest wyjątkowo szczelne, co potwierdzają certyfikaty zgodności z wymogami środowiskowymi. Taki dokument otrzymuje każdy nowy właściciel zbiornika na szambo, dzięki czemu nie musi obawiać się kontroli nadzoru budowlanego ani coraz częstszych kontroli sanitarnych. Oprócz tego każdy nasz produkt jest objęty gwarancją.