500 581 100 [email protected]
Szamba Rawa Mazowiecka

Szamba betonowe Rawa Mazowiecka

Środowisko naturalne, w tym jego ochrona są obecnie tematem tak upolitycznionym, że wzrasta ilość różnorakich kontroli sanitarnych, a szczególnie dotyczących odpływu ścieków. W miejscowościach nie do końca skanalizowanych ciągle istnieje w związku z tym zapotrzebowanie na szamba betonowe wysokiej klasy, którym takie kontrole niestraszne.

Zapraszamy do współpracy mieszkańców powiatu rawskiego województwa łódzkiego, czyli miast Rawa Mazowiecka i Biała Rawska oraz gmin Cielądz, Regnów oraz Sadkowice, którym zapewnimy dostarczenie bezodpływowych zbiorników na szambo wraz z montażem. Nasze szamba charakteryzują się różnorodnością rozmiarów, od 2000 do 12 litrów, ale przede wszystkim jakością wykonania, która została zaakcentowana certyfikatem zgodności z wymogami odnośnie do środowiska naturalnego.

W wypadku nieistnienia konieczności montażu szamba, pragniemy zainteresować właścicieli posesji, zakładów przemysłowych, czy pracowników służb komunalnych innymi naszymi wyrobami betonowymi. Produkujemy oraz montujemy piwnice ogrodowe i kanały samochodowe, a także studnie wodomierzowe oraz zbiorniki przeciwpożarowe. Ponadto wytwarzamy betonowe włazy do szamba albo dostarczmy włazy żeliwne, a także czujniki poziomu szamba, zapewniające komfortowy sposób pomiaru zawartości zbiorników.

Po kontakcie z naszą firmą i złożeniu zamówienia, podejmujemy się natychmiast jego realizacji i wykonujemy zlecenie w ekspresowym tempie bez względu na jego rozmiar.