500 581 100 [email protected]
Szamba Sieradz

Szamba betonowe Sieradz

Wyroby betonowe wysokiej klasy są naszą specjalnością i chcemy nimi zainteresować mieszkańców powiatu sieradzkiego w województwie łódzkim, a ściślej miast Sieradz, Błaszki, Warta i Złoczew  oraz gmin Brąszewice, Brzeźno, Burzenin, Goszczanów, Klonowa oraz Wróblew. Sztandarowym wyrobem naszej firmy są zbiorniki bezodpływowe na szambo, które ze względu na rozmiary mogą być montowane zarówno na posesjach prywatnych, w niewielkich przedsiębiorstwach, jak i w gospodarce komunalnej. Wszystkie zbiorniki na szambo są opatrzone certyfikatem zgodności z wymogami środowiskowymi, co upoważnia do starań się o dofinansowanie z instytucji środowiskowych o jego zakup i montaż.

Oprócz szamb małych oraz szamb dużych wytwarzamy również z najlepszej jakości betonu takie konstrukcje jak piwnice ogrodowe, czy kanały samochodowe, a także studnie wodomierzowe oraz zbiorniki przeciwpożaroweCo istotne, nasi klienci nie muszą osobiście fatygować się po odbiór zamówionej konstrukcji betonowej, ponieważ bez względu na jej rodzaj oraz rozmiar, wszystkie nasze wyroby dostarczamy we wskazane miejsce własnym transportem.

Zarówno sam wyrób, np. szambo betonowe dwukomorowe, jak i transport oraz fachowy montaż są wliczone w cenę zamówienia, a realizowane są one przez nas ekspresowo, bez względu na rodzaj wyrobu czy miejsce jego docelowego montażu. Wystarczy zadzwonić!