500 581 100 [email protected]
Szamba Skierniewice

Szamba betonowe Skierniewice

Zapotrzebowanie na nowoczesność, a przede wszystkim na bezpieczeństwo środowiskowe rośnie i nasza firma wychodzi temu naprzeciw. Nasze wyroby betonowe są produkowane z najlepszej jakości komponentów z dostępnych na rynku i cechują się zgodnością z wymogami technologicznymi oraz właśnie środowiskowymi.

Naszymi szambami z certyfikatem zgodności z wymogami odnośnie do środowiska naturalnego pragniemy również zainteresować mieszkańców powiatu skierniewickiego w województwie łódzkim, a więc mieszkańców miasta Skierniewice oraz związanych z powiatem gmin Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn i Słupia. Pragniemy również zauważyć, że szamba betonowe o różnej pojemności nie są jedynym naszym produktem, a o wytworzenie każdego z nich dbamy z jednoraka starannością.

Oprócz szamb można u nas zamówić modne piwnice ogrodowe, których kubatura sięga 13 metrów sześciennych, a także kanały samochodowe zarówno do prywatnych warsztatów, jak i do samochodowych warsztatów usługowych. Oprócz tego produkujemy oraz dowozimy na miejsce i fachowo montujemy studnie wodomierzowe oraz zbiorniki przeciwpożarowe, co w dobie coraz częściej pojawiających się susz jest obecnie nieodzownym elementem wyposażenia przedsiębiorstw.

Na wszystkie nasze wyroby dajemy gwarancję, a zamówienia realizujemy w ekspresowym tempie.