500 581 100 [email protected]
Szamba Tomaszó Mazowiecki

Szamba betonowe Tomaszów Mazowiecki

Powiat tomaszowski województwa łódzkiego jest jednym z wielu na mapie Polski, dokąd dotarły już nasze wyroby i gdzie mieszka już spora ilość zadowolonych z naszych usług klientów. Jednakże nie wszyscy mieszkańcy miasta Tomaszów Mazowiecki oraz gmin Będków, Budziszewice, Czerniewice, Inowłódz, Lubochnia, Rokiciny, Rzeczyca, Ujazd i Żelechlinek skorzystali z naszych usług i pragniemy ich zainteresować naszymi wyrobami, a szczególnie betonowymi zbiornikami na szambo.

Jakość naszych szamb betonowych jest niekwestionowana, gdyż każdy etap ich produkcji jest nadzorowany, a szczelność sprawdzana wobec każdego pojedynczego wyrobu. Wykonane z najlepszej jakości betonu i uszczelnione specjalnymi masami są oddawane do użytku razem z certyfikatem, który został wystawiony przez instytucje środowiskowe. Dzięki temu właściciele naszych zbiorników nie muszą się obawiać o kontrole sanitarne czy nadzoru budowlanego, a dzięki dokumentowi mogą również ubiegać się od instytucji środowiskowych o zwrot kosztów zakupu oraz montażu szamba na posesji.

Szamba o różnej pojemności nie są przy tym jedynym naszym produktem, gdyż oprócz włazów do szamb oraz czujników pojemności szamba produkujemy również inne konstrukcje betonowe.

Kanały samochodowe, studnie wodomierzowe, zbiorniki przeciwpożarowe, a także modne ostatnio na posesjach piwnice do ogrodu są uzupełnieniem naszej oferty, również wykonywanym z najlepszej jakości półproduktów. Co ważne, sami dowozimy zamówione konstrukcje na miejsce przeznaczenia oraz sami je montujemy. Wszystko realizujemy ekspresowo i dajemy gwarancję na cały zakres naszej pracy.