500 581 100 [email protected]
Szamba Wieluń

Szamba betonowe Wieluń

Przestrzeganie przepisów środowiskowych odnośnie do inwestycji budowlanych są obecnie jednym z wymagań dla akceptacji inwestycji i dotyczy to zarówno wielkich budów, jak i niewielkich konstrukcji. Jako firma specjalizujemy się m.in. w budowie betonowych zbiorników na szambo opatrzonych certyfikatem zgodności z wymaganiami środowiskowymi, co zapobiega niepożądanej interwencji w wypadku ich zamontowania ze strony służb sanitarnych albo nadzoru budowlanego.

Naszymi wyrobami, w tym również kanałami samochodowymi, piwnicami ogrodowymi oraz włazami do szamb pragniemy zainteresować mieszkańców powiatu wieluńskiego województwa łódzkiego, czyli miasta Wieluń oraz gmin Biała, Czarnożyły, Konopnica, Mokrsko, Osjaków, Ostrówek, Pątnów, Skomlin i Wierzchlas. Nasze konstrukcje wykonujemy z najlepszych półproduktów i są one dostępne w wielu rozmiarach. Przykładowo szamba oferujemy jako jedno albo dwukomorowe zbiorniki o pojemnościach od 2000 do 12 000 litrów, sami dowozimy również konstrukcje na miejsce przeznaczenia i tam fachowo są przez nas montowane. Jeżeli zaś chodzi o betonowe włazy do szamb to jest to jeden z wyborów, ponieważ można u nas zamówić również włazy żeliwne.

Do uzupełnienia oferty jaką proponujemy naszym odbiorcom, gwarantując wysoką jakość produktów oraz ekspresowe tempo realizacji zamówienia, warto dodać jeszcze zbiorniki przeciwpożarowe oraz studnie wodomierzoweWystarczy kontakt, wybór konstrukcji oraz wskazanie miejsca jej usytuowania, a my zajmujemy się wszystkim innym.