500 581 100 [email protected]
Szamba betonowe Wieruszów

Szamba betonowe Wieruszów

Powiat wieruszowski województwa łódzkiego jest jednym z tych, gdzie nasza obecność została już zaakcentowana. Mieszkańcy miast Wieruszów i Lututów oraz gmin Bolesławiec, Czastary, Galewice, Łubnice i Sokolniki korzystają już z naszych konstrukcji betonowych, pośród których najbardziej znanym jest zbiornik betonowy na nieczystości.

Betonowe szamba wykonywane są przez nas z najlepszej jakości betonu oraz mas uszczelniających i oferowane w wielu rozmiarach, jako szamba jednokomorowe oraz zbiorniki dwukomorowe. Pojemność szamb waha się od 2000 do 12000 litrów. Cechą wyróżniającą nasze szamba na tle konkurencji są certyfikaty zgodności z normami środowiskowymi, co sprawia, że żadna kontrola sanitarna ani nadzór budowlany nie mogą ich jakości kwestionować, a ponadto taki dokument upoważnia o starania się o dofinansowanie inwestycji.

Do szamb produkujemy również szczelne włazy betonowe, a także wyposażamy zbiorniki w czujniki poziomu szamba, a to nie koniec naszej oferty. Wytwarzamy również kanały samochodowe do warsztatów prywatnych i usługowych oraz piwnice ogrodowe o kubaturze do 13 metrów sześciennych. Naszą ofertę uzupełniają zaś studnie wodomierzowe oraz zbiorniki przeciwpożarowe.

Wszystkie zamówienia są traktowane równo i natychmiast realizowane. Ponadto w cenie szamba lub innej konstrukcji ulokowany jest również transport do miejsca przeznaczenia oraz fachowy montaż. Wystarczy zadzwonić, zamówić konkretny produkt i umówić się na termin jego realizacji.