500 581 100 [email protected]
Szamba Zduńska Wola

Szamba betonowe Zduńska Wola

Jeden z mniejszych powiatów naszego kraju, zduńskowolski, jest w określeniu administracyjnym jednym z wielu klientów naszej firmy. Chodzi mieszkańców miast i gmin Zduńska Wola i Szadek oraz gminy Zapolice, którzy korzystają już z produktów wytworzonych przez naszą firmę i są ze współpracy z nami zadowoleni.

Najpopularniejszym produktem są wytwarzane z najlepszej jakości betonu oraz mas uszczelniających betonowe zbiorniki na szambo, których zróżnicowane pojemności doskonale wpisują się w zapotrzebowanie rynku. Wytwarzamy szamba jedno i dwukomorowe o pojemnościach rzędu 2000 do 12 000 litrów, a po ustawieniu ich w szereg, np. dla celów komunalnych albo niewielkiego przedsiębiorstwa, ich pojemność może wzrosnąć do 24000 litrów. Oprócz tego instytucje samorządowe mogą się u nas zaopatrzyć w  zbiorniki przeciwpożarowe albo w studnie wodomierzowe, a przedsiębiorcy oraz prywatni właściciele posesji w kanały samochodowe i piwnice do ogrodu o kubaturze nawet do 13 metrów sześciennych.

Nasze produkty wykonujemy z dbałością o jakość, co potwierdzają certyfikaty, samodzielnie również każdy z nich transportujemy na miejsce przeznaczenia i tam fachowo montujemy. Na każdy z naszych produktów dajemy gwarancję i wystawiamy fakturę.