500 581 100 [email protected]
Zgierz szamba betonowe

Szamba betonowe Zgierz

Zajmujemy się produkcją oraz montażem wysokiej  jakości konstrukcji betonowych i swoją ofertę kierujemy również do mieszkańców powiatu zgierskiego, czyli miast i gmin Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Głowno, Ozorków I Stryków oraz gminy Parzęczew. Naszym głównym, ale nie jedynym produktem są betonowe zbiorniki na szambo, które oferujemy jako szamba jedno albo dwukomorowe.

Pojemność zbiorników na nieczystości, w zależności od zapotrzebowania może wahać się od 2000 do nawet 12000 litrów, a przy połączeniu szeregowym wzrosnąć nawet do 24 000 litrów. Cechą charakterystyczną naszych szamb nie jest jednak zróżnicowana pojemność, ale wyjątkowa szczelność, potwierdzona certyfikatem zgodności z normami środowiskowymi. W razie jakiejkolwiek kontroli sanitarnej albo budowlanej, właściciel takiego szamba okazuje certyfikat zwalniający go od odpowiedzialności za szczelność zbiornika, ponieważ to my dajemy na to gwarancję.

Nie jest to jedyny produkt naszej firmy, gdyż nasze konstrukcje betonowe dotyczą również zbiorników pożarowych, a budujemy także studnie wodomierzowe, kanały samochodowe, czy piwnice do ogrodu o kubaturze do 13 metrów sześciennych.

Każdy produkt dowozimy na miejsce przeznaczenia własnym transportem i tam fachowo go montujemy. Wystarczy zadzwonić, omówić terminy i wybrać konstrukcję zgodną z zapotrzebowaniem, a my zajmiemy się resztą. Wszystkie zamówienia realizujemy w jak najszybszym czasie.