500 581 100 [email protected]
Herb Bełżyc

Szamba betonowe Bełżyce

Ze względu na fakt, że nawet w dużych miastach zdarzają się jeszcze dzielnice, gdzie nieprędko pojawi się kanalizacja, a niewielkie miejscowości borykają się z jej brakiem od dawna, produkujemy oraz montujemy wykonane ze zbrojonego betonu bezodpływowe zbiorniki na szambo.

Naszymi produktami zainteresowani są m.in. mieszkańcy miasteczek Bełżyce oraz Bychawa, a także miejscowości gminnych powiatu lubelskiego w tymże województwie, czyli wsi Borzechów, Garbów, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wojciechów, Wólka, Wysokie oraz Zakrzew. Ze względu na fakt, że nasze szamba zawierają certyfikaty zgodności z wymogami środowiskowymi i niestraszna im żadna kontrola budowlana lub sanitarna, wyroby nasze cieszą się niesłabnącą popularnością.

Nasza oferta nie dotyczy zresztą wyłącznie zbiorników na szambo, czy włazów do szamb albo czujników poziomu szamba, znajdują się w niej bowiem inne konstrukcje betonowe.

Wytwarzamy studnie wodomierzowe i zbiorniki ppoż., kanały samochodowe, a także piwnice ogrodowe, a wszystko z najlepszych jakościowo materiałów z dostępnych na rynku.

Nasze konstrukcje dowozimy na miejsce przeznaczenia własnym transportem oraz zajmujemy się ich montażem. Na każdą z nich wystawiamy fakturę oraz dajemy gwarancję.