500 581 100 [email protected]
Biała podlaska herb

Szamba betonowe Biała Podlaska

Specjalizujemy się w produkcji takich konstrukcji jak betonowe zbiorniki na szambo, które są wykonywane z najwyższej jakości betonu konstrukcyjnego. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszej produkcji są setki zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na zakup oraz zlecenie montażu szamba właśnie u nas.

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Białej Podlaskiej oraz do właścicieli posesji w okolicznych miejscowościach, jak Porosiuki, Grabanów, Woskrzenice, czy Sławacinek, a są to jedynie przykłady miejscowości w pobliżu Białej Podlaskiej. Nie pominiemy zamówienia z żadnej miejscowości, gdyż swoim zasięgiem obejmujemy wszystkie wsie i miasteczka na terenie powiatu bialskiego.

Nasze szamba są sprzedawane z rachunkiem i certyfikatem, co jest istotne zarówno przy rozliczeniach w wypadku kredytów na budowę domu, jak i niezbędne przy staraniach o dotacje, czy podczas odbioru zakończenia budowy domu przez nadzór budowlany. Ponadto szczelność naszych szamb sprzyja ochronie środowiska naturalnego oraz zapewnia brak kłopotów podczas coraz częstszych kontroli sanitarnych. Nasze szamba produkujemy w rozmiarach od dwóch tysięcy do dwunastu tysięcy litrów i tylko od zamawiającego zależy jaki rozmiar zostanie zamontowany na jego posesji. Samodzielnie dowozimy szambo na miejsce i zajmujemy się jego montażem, w gestii klienta leży jedynie przygotowanie na szambo miejsca. Gwarantujemy szybki czas realizacji zamówienia.