500 581 100 [email protected]
Szamba Biłgoraj

Szamba betonowe Biłgoraj

Naszą domeną jest produkcja konstrukcji betonowych różnego przeznaczenia, którą prowadzimy w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt i najlepsze z możliwych dostępnych komponenty na rynku. Zasięgiem swojej działalności obejmujemy cały kraj, a jedną z charakteryzujących nas cech jest posiadanie własnego transportu dla wytworzonych konstrukcji wraz z zapewnieniem fachowego ich montażu na miejscu przeznaczenia.

Swoimi wyrobami pragniemy również zainteresować mieszkańców miasta Biłgoraj raz miejscowości biłgorajskiej gminy, jak Edwardów, Dąbrowica, Gromada, Okrągłe oraz Zagumne, w których nasze konstrukcje już funkcjonują.

Głównym produktem, który wytwarzamy i rozprowadzamy po kraju, są szamba jedno i dwukomorowe, o pojemnościach od 2000 do 12 000 litrów, opatrzone certyfikatem zgodności z normami środowiskowymi. Taki certyfikat umożliwia starania się o dofinansowanie zakupu szamba oraz daje właścicielom komfort użytkowania szamba, którego żadna kontrola sanitarna nie zdoła zakwestionować.

Nie są to przy tym jedyne nasze produkty, gdyż dla naszych klientów proponujemy również piwniczki ogrodowekanały samochodowe, studnie wodomierzowe oraz zbiorniki przeciwpożarowe, a ponadto włazy do szamb oraz czujniki poziomu szamba.

Wszystkie nasze produkty dowozimy na miejsce i zawsze staramy się realizować zamówienia w ekspresowym tempie.