500 581 100 [email protected]
Szamba chełm

Szamba Betonowe Chełm

Ochrona środowiska jest obecnie na ustach wszystkich, a zaniedbania w tym zakresie są piętnowane i coraz częściej ścigane prawnie. Nasza firma zajmuje się produkcją  betonowych bezodpływowych zbiorników na szambo, którym niestraszna żadna kontrola sanitarna ani budowlana. Są produkowane z najlepszej jakości betonu oraz mas uszczelniających, dzięki czemu uzyskały certyfikat zgodności z wyśrubowanymi normami środowiskowymi.

Swoimi wyrobami pragniemy zainteresować mieszkańców miasta Chełm oraz okolicznych miejscowości, jak Antonin, Henrysin, Okszów, Staw, Stołpie, czy Żółtańce, w których nasze wyroby już funkcjonują, a ich nowi właściciele chwalą sobie zarówno same zbiorniki na szambo, jak i dostarczone przez nas włazy do szamb oraz czujniki poziomu szamba. Nasza oferta produkcyjna jest jednak jeszcze szersza.

Oprócz szamb jedno i dwukomorowych produkujemy również piwnice ogrodowe, czy przydatne w garażach i warsztatach kanały samochodowe, a to nie wszystko. Nasza oferta obejmuje bowiem wyjątkowo szczelne zbiorniki przeciwpożarowe, czy studnie wodomierzowe.

W cenę każdej naszej konstrukcji wliczony jest transport na miejsce przeznaczenia, choćby w najbardziej odległe miejsce oraz fachowy montaż. Wystawiamy ponadto faktury oraz dajemy na swoje produkty gwarancję.