500 581 100 [email protected]
Szamba Dęblin

Szamba betonowe Dęblin

Produkcja konstrukcji betonowych spełniających wymagania środowiskowe oraz technologiczne jest branżą, w której nabyliśmy już przez lata istnienia duże doświadczenie. Dzięki temu możemy się poszczycić produktami, an które nie obawiamy się dać kilkuletnich gwarancji, a nasze zbiorniki na szambo spełniają najnowsze normy środowiskowe w tak wysokim stopniu, że przyznano im certyfikat zgodności z normami sanitarnymi.

Naszymi szambami oraz innymi konstrukcjami betonowymi, jak np. solidne zbiorniki przeciwpożarowe, które mogą również być zamontowane jako zbiorniki na deszczówkę pragniemy zainteresować mieszkańców miasta Dęblin oraz jego okolic, czyli m.in. miejscowości Borowa, Kleszczówka, Krasnogliny, Nadwiślanka, Skoki. W niektórych z nich nasze konstrukcje, w tym piwniczki ogrodowe spełniają już swoją funkcję, a do naszej oferty można jeszcze dopisać kanały samochodowe do warsztatów prywatnych i profesjonalnych, czy studnie wodomierzowe.

Oprócz tego wyposażamy zbiorniki na nieczystości w czujniki poziomu szamba, a produkujemy jeszcze szczelne  włazy do szamb. Wszystkie nasze konstrukcje, nawet największe, jak szamba o pojemności 12 000 litrów dowozimy na miejsce własnym transportem i fachowo też montujemy. Czas realizacji każdego zamówienia, nawet w najdalszy zakątek naszego kraju jest zawsze skracany do niezbędnego minimum.