500 581 100 [email protected]
Hrubieszów szamba

Szamba betonowe Hrubieszów

Zapotrzebowanie na produkty spełniające normy środowiskowe oraz bezpieczeństwa są priorytetami naszej firmy i dotyczy to również naszego sztandarowego wyroby, czyli bezodpływowych zbiorników na szambo. Są one nie tylko wykonane z najlepszej jakości betonu, ale również przy użyciu wysokiej jakości mas uszczelniających, dzięki czemu ich szczelność jest niekwestionowana. Dla podniesienia bezpieczeństwa produkujemy również szczelne, betonowe włazy do szamb albo dostarczamy włazy żeliwne, a także wyposażamy szamba na żądanie w czujnik poziomu szamba.

Nasze konstrukcje posiadają stosowne certyfikaty bezpieczeństwa i zgodności z normami środowiskowymi i pragniemy nimi szerzej zainteresować mieszkańców powiatu hrubieszowskiego województwa lubelskiego, czyli miasta Hrubieszów oraz gmin Dołhobyczów, Horodło, Mircze, Trzeszczany, Uchanie i Werbkowice. Nasze szamba już tam funkcjonują, a ich nowi właściciele chwalą sobie współpracę z naszą firmą.

Nie jest to przy tym jedyny nasz produkt trafiający na rynek. Wytwarzamy modne piwnice do ogrodu, czy kanały samochodowe do prywatnych, jak i komercyjnych warsztatów, a naszą ofertę uzupełniamy o zbiorniki przeciwpożarowe, oraz studnie wodomierzowe.

Po kontakcie i złożeniu zamówienia i bez względu na to, czy to szambo duże, czy małe szambo albo piwniczka, sami dostarczamy wybraną konstrukcję pod wskazany adres i fachowo ją montujemy. Czas oczekiwania na realizację inwestycji skracamy przy tym do koniecznego minimum.