500 581 100 [email protected]
Janów lubelski herb

Szamba betonowe Janów Lubelski

Budownictwo, w tym mieszkaniowe przeżywa w naszym kraju boom, ale niestety nie zawsze nadąża za nim taka infrastruktura, jak kanalizacja. Ma to również miejsce w powiecie janowskim województwa lubelskiego, czyli miast Janów Lubelski i Modliborzyce oraz ośrodków gminnych Batorz, Chrzanów, Dzwola, Godziszów i Potok Wielki, gdzie na niedostatki pod względem kanalizacyjnym receptą być mogą jedynie betonowe bezodpływowe zbiorniki na szambo.

Produkujemy takie zbiorniki i w rozmiarach dostępnych dla każdego zainteresowanego. nasze szamba mogą mieć pojemność 2000 litrów, a nawet 12 000 litrów, przy czym połączenie ich w szereg może podnieść pojemność nawet do 24000 litrów. Nasze zbiorniki na szambo są tak szczelne i solidne, że zostało to nagrodzone nadaniem im certyfikatu zgodności z normami środowiskowymi. taki dokument nie tylko daje poczucie bezpieczeństwa w wypadku kontroli nadzoru budowlanego albo służb sanitarnych, ale również upoważnia do starania się o dofinansowanie inwestycji w szambo z funduszy środowiskowych.

Nasze konstrukcje wykonujemy solidnie, a zamówienia realizujemy w ekspresowym tempie. można u nas zamówić przy tym nie tylko szambo na posesję, ale również piwnicę do ogrodu, czy kanał samochodowy. Przedsiębiorcy i instytucje zaś mogą zamówić u nas szambo duże,, studnie wodomierzowe, czy zbiorniki przeciwpożarowe, bardzo przydatne przy coraz częściej występujących niedoborach wody.