500 581 100 [email protected]
Szamba Kazimierz Dolny

Szamba betonowe Kazimierz Dolny

W wielu rejonach naszego kraju zdarzają się jeszcze na posesjach szamba starego typu, którym daleko do spełnienia odpowiednich norm sanitarnych. Dlatego nasza firma wyspecjalizowała się w produkcji szamb nowych, wyjątkowo szczelnych, które takie normy spełniają. Część z nich już funkcjonuje w mieście i gminie Kazimierz Dolny oraz w okolicznych gminach Baranów, Janowiec, Markuszów i Żyrzyn powiatu puławskiego w województwie lubelskim, a obecnie pragniemy zachęcić wszystkich tych, którzy jeszcze takiego szamba nie zamontowali, ale go potrzebują.

Produkujemy zbiorniki na nieczystości o różnorakiej pojemności, każdy więc właściciel posesji lub niewielkiego zakładu przemysłowego może dopasować szambo do swoich potrzeb. Oprócz tego wytwarzamy również piwnice ogrodowe i kanały samochodowe, a nasze zbiorniki przeciwpożarowe doskonale spełniają również funkcję zbiorników na deszczówkę.

Naszą ofertę uzupełniają studnie wodomierzowe oraz dopełniające szamba włazy do szamb. Wystarczy się z nami skontaktować i  złożyć zamówienie, przygotować wykop pod zbiornik, a my przywieziemy dowolną konstrukcję na miejsce przeznaczenia oraz fachowo ją zamontujemy. Wszystkie nasze wyroby objęte są gwarancją.