500 581 100 [email protected]
Krasnik herb

Szamba betonowe Kraśnik

Produkcja wyjątkowo szczelnych betonowych szamb jest naszą domeną, chociaż nie zajmujemy się jedynie samą produkcją, ale również dowozem konstrukcji do miejsc przeznaczenia oraz ich fachowym montażem.

Przekonali się już o tym m.in. mieszkańcy powiatu kraśnickiego województwa lubelskiego, a więc miast Kraśnik oraz Annopol, a także gmin Dzierzkowice, Gościeradów, Szastarka, Trzydnik Duży, Urzędów, Wilkołaz i Zakrzówek dokąd nasze betonowe konstrukcje już dotarły i gdzie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Głównymi powodami jest to, że nasze zbiorniki są wyjątkowo szczelne, co potwierdza certyfikat zgodności z normami środowiskowymi, są produkowane w wielu rozmiarach, a więc od 2000 do 12 000 litrów i łatwo dobrać odpowiedni zbiornik do każdej posesji, czy na potrzeby przedsiębiorstwa oraz dostarczamy również szczelne i bezpieczne włazy do szamb i czujniki poziomu szamba, które umożliwiają sprawdzanie jego wypełnienia bez potrzeby otwierania włazu.

Nie są to przy tym jedyne nasze produkty. produkujemy i również dostarczamy na miejsce przeznaczenia kanały samochodowestudnie wodomierzowepiwniczki ogrodowe oraz coraz bardziej przydatne ze względu na susze zbiorniki przeciwpożarowe o dużej pojemności, które dodatkowo można łączyć w szereg, znacznie zwiększając pojemność. Takie zbiorniki mogą posłużyć zarówno w celach przeciwpożarowych, jak i do zbierania deszczówki do celów nawadniających.

Wszystkie nasze produkty są objęte gwarancją, a po skontaktowaniu się z nami, staramy się jak najbardziej skrócić czas realizacji każdego zamówienia.