500 581 100 [email protected]
Krastystaw herb szaba betonowe

Szamba betonowe Krasnystaw

Nasza działalność jako firmy oparta jest nie tylko o budowę konstrukcji betonowych, ale również o wykonanie ich z dbałością o względy środowiskowe. Nasz produkt główny, czyli szamba betonowe o pojemnościach od 2000 do 12 000 litrów są wykonywane z najlepszej jakości materiałów i opatrzone certyfikatem potwierdzającym ich wysoką szczelność.

Mieszkańcy powiatu krasnostawskiego województwa lubelskiego, czyli miasta Krasnystaw oraz gmin Fajsławice, Gorzków, Izbica, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka mogą już cieszyć się z właściwego wyboru betonowego bezodpływowego zbiornika na nieczystości i nie zamartwiać o coraz częstsze w naszym kraju kontrole sanitarne. A to nie wszystko, co znajduje się w naszej ofercie.

Produkujemy również kanały samochodowe o grubości ścianek do 12 centymetrów, które z powodzeniem sprawdzają się zarówno w warsztatach domowych, jak i usługowych, zbiorniki przeciwpożarowe, czy studnie wodomierzowe, a do szamb, szczelne włazy do szamba oraz czujniki poziomu szamba. Dla właścicieli posesji, którzy posiadają nieco więcej miejsca proponujemy również modne piwnice ogrodowe o kubaturze do 13 metrów sześciennych, które zapewniają chłód nawet przy największych upałach.

Nasi klienci nie muszą martwić się o transport zamówionej konstrukcji, ponieważ zarówno dowóz, jak i montaż np. szamba na miejscu przeznaczenia są wliczone w cenę całego zamówienia. Wystarczy się z nami skontaktować i dokonać wyboru potrzebnej konstrukcji betonowej.